DomovAKTUALITYPredaj - produktyServisAkciePrenájom priestorovPožičovňaMotošportKontaktGDPRMédia
Predaj - produkty

Produkty

Aktuality

Odkazujeme na web -stránky výrobcov, respektíve dovozcov kde nájdete všetky potrebné, zaručene najaktuálnejšie informácie o produktoch. Ceny sú aj pre nás záväzné včítane akciových ponúk.
Pokiaľ ste z okolia Považskej Bystrice je určite najvýhodnejší nákup u nás. Poradíme vám s výberom stroja. Niekedy je nutné vysvetlenie čo sa dá s čím kombinovať, keby ste v budúcnosti chceli stroj vybaviť ďalším príslušenstvom.
Zároveň máte u nás zabezpečené zloženie a spojazdnenie stroja, vysvetlenie funkcie a prípadný dovoz do domu. Tak isto jeho záručný aj pozáručný servis a povinné záručné prehliadky priamo v našich priestoroch.

Reakcia na nové nariadenie vlády 
Od 20.5.2020 nové, upravené hygienické opatrenia
Prosíme ale dodržiavať nariadené hygienické opatrenia. Rúška, rukavice alebo dezinfekciu na ruky, odstupy min. 2m, maximálne 12 zákazníkov v rovnakom čase.


Zásielkový predaj
Objednajte si tovar u nás aj s dovozom do domu. V tomto prípade tovar vybalíme, skontrolujeme úplnosť a funkciu a opätovne zabalíme.Vybraný tovar vám zašleme pokiaľ je to možné ešte v ten deň.
Poradíme s výberom tovaru a dohodneme spôsob dodania a platby.
V prípade doručenia vlastným vozidlom, stroje  zmontujeme, odskúšame, tak ako keby ste nakupovali priamo v predajni.
Tak aby ste s nimi mohli okamžite robiť.
www.zatkojan.sk
zatko@zatkojan.sk  , dzony654@gmail.com
042/4262255 - predajňa
0908680036 - predajňa
0907742695 - súkromnéCopyright (c) 2010 ZATKOJAN s.r.o.   |  © Všetky práva vyhradené    |   Developed by ©  KAnet - SoftNet Services                                  Mapa stránky 
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.